Доставка та оплата

Способи отримання (доставки) замовлень:

  • Самовивіз - Київ, вул. Вербова 17 м. Почайна (Петрівка) ринок "Букініст" ряд 68 місця 3-4.
  • Доставка по Україні транспортною компанією "Нова пошта" - вартість доставки, відповідно до тарифів перевізника (від 36 грн.). Вартість доставки сплачується при отриманні.
  • Доставка по Україні ДП "УКРПОШТА" та іншими компаніями-перевізниками на вибір клієнта (Ін-тайм, Delivery ...) здійснюється за умови 100% передоплати вартості товарів в замовленні на карту. Вартість доставки (згідно з тарифами перевізника) сплачується при отриманні. 

При оформленні замовлення на суму від 1000 грн., Доставка на відділення Нової пошти - БЕЗКОШТОВНО. 

Способы оплаты заказов:

  • Готівковий розрахунок - можливий при самовивозі або отриманні замовлення на відділенні Нової пошти.
  • Накладений платіж - оплата замовлення в відділеннях "Нова пошта" при отриманні. Накладений платіж включає в себе: вартість доставки замовлення покупцеві + вартість послуг зворотної доставки грошових коштів.
  • Безготівковий розрахунок - переказ грошових коштів на карту "Приватбанк" (переклад з карти на карту; з терміналів на карту; через касу банку на карту).

БУДЬТЕ УВАЖНІ ! При перерахуванні грошових коштів на карту "Приватбанк" через термінали самообслуговування, стягується банківська комісія за переклад. По-цьому, щоб сума для оплати замовлення, прийшла на нашу карту в повному обсязі, платнику необхідно вносити в термінал додатково до вартості сумму комісії. (Наприклад: вартість замовлення - 200 грн., Комісії банку - 2 грн., Всього необхідно внести 202 грн.)

ДоставкаЦіна
"Нова пошта" - Накладений платіж - Оплата вартості товарів і доставки при отриманні (приблизна вартість доставки + накладений платіж) 65 грн
"Нова пошта" - Передоплата на карту Приватбанк всієї вартості товарів в замовленні, без доставки 46 грн
"Укрпошта" - Передоплата на карту Приватбанк всієї вартості товарів в замовленні, без доставки 40 грн
Безкоштовна доставка на відділення "Нової пошти" при замовленні на суму 1000 грн. і більше 0 грн
Самовивіз (тільки Київ) 0 грн